Ornamenty

ornamenty

ornamentyVýběr ornamentů 

Dekorativní prvky, ať již to jsou ornamenty či krby, bordury lemující stěny nebo vkládané ozdobné prvky udělají z každé podlahy jedinečný originál.

Luxusních interiérů, do kterých je vhodné použít složitější design či dekor, není mnoho. Pokud patříte k vlastníkům takovýchto jedinečných staveb, či pracujete na jejich designu, inspirujte se v nepřeberné nabídce světových návrhů a reali-zací. Je zde i možnost ornament si vymyslet, pokud Vás ani tato téměř nekonečná variabilita neuspokojuje.

Použití ornamentů

Ornamenty se používají především u zakázkových intarzovaných parket, ale některé z nich jsou velmi pěkné i uprostřed jednodušších spárořezů tvořených palubkami či lamparquetami.

U luxusních podlah počítejte s těmito odlišnostmi:

Konstrukční skladebná výška dřevěné podlahy činí 30-45 mm, to je nezbytné pro dodržení maximální kvality při použití jedinečné technologie konstrukce (tato konstrukce lze použít také u podlahového vytápění - informujte se).

Dodací lhůty se odvíjí od celkové výměry a použitých dřevin, obvykle 8-12 týdnů.

Za režijní poplatek Vám z vybraných dekorů připravíme vizualizaci, v případě realizace je tento poplatek odečten od ceny prací.

Ornamenty

Malá ukázka možných řešení:

Ornamenty - vzory:

Popis Vzor Popis  Vzor  Popis  Vzor 
1 Vzor ornamenty 2 Vzor ornamenty 3 Vzor ornamenty
Vzor ornamenty Vzor ornamenty Vzor ornamenty
Vzor ornamenty Vzor ornamenty

 

Veškeré názvy, loga a fota jsou soukromým majetkem C 2008 L Trading.
Jejich kopírování a používání není možné bez předchozího písemného souhlasu firmy L Trading.